«Гірник» (Новосілка) – ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» – 1:1 (1:0)

Судді: Олег Чемний (Коропець), Володимир Кацан (Бучач), Роман Островський (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Михайло Русанюк (Тернопіль).

Голи: Роман Бабій (28) – Олександр Рахлецький (51).

Попереджені: В. Рибак (19), Р. Бабій (28), І. Барановський (48), О. Рахлецький (78).

Вилучений: І. Барановський (90+3).

6)

У зустірчах 2-го туру зафіксовано такі результати:

"Сокіл" - "Медобори" - 1:3

«Гірник» (Скалатська ОТГ) – "Агропродсервіс-Ветеран» – 0:2 (Ігор Бадло, Микола Салик);

ФК «Гаї Шевченківські» – «Ветеран» (Тернопільський район) – 1:1.

5-й тур

ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» – «Ветеран» (Тернопільський район) – 0:6 (Анатолій Яцина-2, Ярослав Рикун-2, Віктор Стець-2)

«Сокіл» (Збараж) – «Гірник» (Скалатська ОТГ) – 2:1 (Володимир Данилюк, Михайло Кузьма – Сергій Древко).

Розпочалося 2-ге коло Чемпіонату області серед ветеранів (40+). В матчі 8-го туру ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» на власному полі поступився ФК «Гаї Шевченківські» (Тернопільський район) – 1:2.

Сьогодні, 15 вересня, відбулося два з трьох запланованих матчів 12-го туру чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів (40 років і більше).

В Озерній «Ветеран» з Тернопільського району приймав ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт». Господарі поля суттєво переважали суперника і зуміли відзначитися п’ятьма голами (два – у першому і три –  в другому таймах), при цьому не пропустили в свої жодного м’яча. Голи у переможців забили – Євген Безубко (61, 76 хвилини), Олег Бендесюк (40, з пен.), Володимир Олійник (48). Ще один гол у власні ворота забив ланівчанин Богдан Ратушко (31 хв.).

В іншому поєдинку 11-го туру «Гірник» (Скалатська ОТГ) на власному полі поступився збаразькому «Соколу» – 0:1 (гол на рахунку Олега Івасика,50 хвилина). Ще один матч: «Медобори» (Гусятинський район) – «Агропродсервіс» (Настасів) перенесено у зв’язку з участю ряду гравців настасівської команди у фіналі чемпіонату України

Сьогодні, 22 вересня, відбувся 13-й тур чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів (40 років і більше). Чемпіон та срібний призер змагань визначився дочасно. Залишилося дізнатися, хто здобуде бронзові нагороди чемпіонату. На сьогодні за третю сходинку ведуть боротьбу дві команди, які представляють Тернопільський район – «Ветеран» та «Гаї Шевченківські».

Обидві нині синхронно перемогли своїх суперників. «Ветеран» у Вишнівці легко переміг збаразький «Сокіл» – 6:1. У переможців голами відзначилися – Віктор Стець (11, 59 хвилини), Володимир Кашицький (13, 54), Віктор Радь (64) і один гол у власні ворота забив гравець «Сокола» Юрій Косюк (48 хвилина), у переможених єдиний результативний удар на рахунку Богдана Рудого, який він забив з пенальті (46 хвилина).

У Гусятині місцеві «Медобори» поступилися ФК «Гаї Шевченківські» – 2:3. Ще один матч туру не відбувся. «Гірник» зі Скалатської громади не приїхав на гру до ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» і отримав технічну поразку (0:3).

Сьогодні, 29 вересня, відбулися два перенесені матчі чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів (40 років і більше).

«Агропродсервіс» з Настасова (Тернопільський район) у ранзі чемпіона області переміг на виїзді збаразький «Сокіл» – 4:0. Голами відзначилися Ігор Бадло (10 хвилина), Михайло Забитівський (44), Микола Салик (77, 79).

В іншому поєдинку ФК «Гаї Шевченківські» у Скалаті переміг «Гірник», який представляє Скалатську громаду – 3:1. У складі переможців голами відзначилися – Сергій Крищук (26), Віталій Василишин (31), Руслан Касарда (48).

В останньому, 14-му турі ветеранського чемпіонату, який відбудеться наступної суботи, 6 жовтня, визначатиметься володар бронзових нагород. ФК «Гаї Шевченківські» прийматиме «Агропродсервіс», а їхній переслідувач – «Ветеран» з Тернопільського району теж на власному полі зустрічатиметься з «Гірником» (Скалат). У ще одному поєдинку «Сокіл» (Збараж) прийматиме ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт».

Сьогодні, 6 жовтня, відбувся заключний, 14-й тур чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів (40 років і більше). Чемпіон та срібний призер змагань визначився дочасно. В останньому турі заочна боротьба була за бронзові нагороди чемпіонату.

Передстартові розклади були кращими для ФК «Гаї Шевченківські», який випереджав свого головного конкурента в боротьбі за третє місце «Ветеран» з Тернопільського району на одне очко. Однак, зважаючи на те, що ФК «Гаї Шевченківські» зустрічався з беззаперечним лідером і вже чемпіоном – «Агропродсервісом», то ситуація була доволі заплутаною і непередбаченою.

У підсумку, «Агропродсервіс» переміг ФК «Гаї Шевченківські» – 4:0 (Автанділ Гвіанідзе, 62, Віктор Павлович, 66, 71, Сергій Богородіченко, 80) і зі 100-відсотковим результатом (здобув усі 12 перемог) завершив сезон.

Зважаючи на цей результат «Ветерану» потрібна була тільки перемога над «Гірником» зі Скалатської громади, щоб здобути «бронзу». І вони її досягнули, хоча зробили це досить важко. Все вирішив єдиний гол, який у другому таймі забив гравець «Ветерана» Віктор Стець (51 хвилина).

Ще в одному матчі туру збаразький «Сокіл» переміг ФК «Ланівці ОТГ-Стандарт» – 2:1.