Голи: Шевчук Ю. - Ганжук О., Бойчук І., Бурлак В.(2).

1/8 фіналу, 18.05, перші матчі

1. Краснолука - В.Куськівці 4:3 (2:1)
    Голи: Ткачук А., Смосюк І.(2), Соловйов С. - Бригадир Роман(2), Міда Н.
2. І Бодаки - Печірна 6:1 (3:0)
    Голи: Колоденський В.(3), Біляс І.(2: 1 з пен.)) - Голубіцький Ф., автогол Ризалюк В.
3. "Обрій" - Передмірка 1:1 (1:0)
    Голи: Святенюк Олекс. (пен.) - Горошко І.
4. Вікнини - "Цукровик" 0:3 (0:1)
    Голи: Чипіжук В., Семенишин І., автогол Мусій А.
5. Москалівка - Юськівці 1:6 (1:3)
    Голи: Моргун Р. - Ратушко Б.Б.(2), Кусов П., Герасимчук П., Мороз П., Слободюк Ю.
6. Вишгородок - Нападівка 4:2 (1:1)
    Голи: Кізюк Ю.(2), Мамчур А., Потомський А. - Музичук М., Ярмолюк А.
7. Буглів - ІІ "Ветеран" 7:0 (1:0), в Ланівцях
    Голи: Войцещук О.(2), Паруна О., Критюк Олег, Критюк Олександр, Чабай С., Іскра А.
8. Лопушне - Білозірка 1:3 (1:2)
    Голи: автогол Мельник О. -  Волинець О.(2), Філюк І.

1/8 фіналу,  01.06, повторні матчі
1. В.Куськівці - Краснолука 3:1 (1:1)
    Голи: Поворознік І.(3) - Смосюк І.
2. Печірна - Бодаки 2:3 (1:3)
    Голи: Скакун Роман(2), автогол Ризалюк В. - Колоденський В., Біляс І.
3. Передмірка - "Обрій" 2:4 (0:1)
    Голи: Скакун В., Горошко І. - Трачук А., Кирильчук Ю., Колесник О., Батраков О.
4. "Цукровик" - Вікнини 3:2 (2:0)
      Голи: Гринчак Н., Рижак М. - Ганжа П., Коровець І., автогол Гой І.
5. Юськівці - Москалівка +:- невиїзд гостей
6. Нападівка - Вишгородок 1:2 (1:1)
    Голи: Барва С. - Мамчур А.(2)
7. "Ветеран" - Буглів -:+ неявка господарів
8. Білозірка - Лопушно 5:1 (2:0)
    Голи: Битківський М.(2), Журибіда Р., Мельник О., Волинець О. - Теслюк М.

1/4 фіналу, 29.06, перші поєдинки

А.  В.Куськівці - Бодаки 2:0 (0:0)
      Голи: Поворознік І., Прокопець Б.
Б."Обрій" - "Цукровик" 0:6 (0:1)
     Голи: Семенишин О.(2), Марценюк А., Гринчак Н., Рижак М., автогол Філюк С.
В. Юськівці - Вишгородок 1:1 (1:0)
     Голи: Ратушко Б.Б. - Мамчур А.
Г. Буглів - Білозірка 1:1 (0:1)
    Голи: Критюк Олекс. - Юрчак О.(пен.)

1/4 фіналу, 13.07, повторні поєдинки

А. Бодаки - В.Куськівці 3:3 (1:1)
      Голи: Луцик О., Ільницький О., Колоденський В. - Поворознік І.(2), Саган С.
Б."Цукровик" - "Обрій" 4:0 (1:0)
     Голи: Кравчук С., Соловйов В., Горліцький М., Польовий Т.
В. Вишгородок - Юськівці 4:4 (0:2)
     Голи: Мамчур А., Бурцев Т., Голінатий Д., Свінтіцький Т. - Пасєка О.(2), Ратушко Б.Б., Франчук В.
Г. Білозірка - Буглів 1:1 (1:1), пен. 4:5
    Голи: Макодрай В. - Паруна О.
    Пенальті: Юрчак О., Журибіда Р., Рибак Н., Гасса В. - Войцещук О., Критюк Олег, Чабай С., Критюк О., Бачинський І.

Д."Цукровик" - В.Куськівці 0:4 (0:2)
    Голи: Тимчук П., Поворознік І., Прокопець Б.(2)
Е. Буглів - Юськівці 4:1 (2:1)
    Голи: Паруна О.(2), Войцещук О., Козак А. - Кусов П.

ФІНАЛ, 24 серпня 2014 року

Д - Е "Старт", В.Куськівці - "Колос", Буглів 1:2 (1:0)
          Голи: Поворознік І. - Паруна О., Бачинський І.

24 серпня на міському стадіоні м. Ланівці відбувся фінальний матч розіграшу районного кубка з футболу. У фінальній грі зійшлися дві найкращі команди цього турніру -- «Старт» з с. В.Куськівці та «Колос» з с. Буглова.  У напруженому матчі перемогу святкував «Колос», перегравши опонента з рахунком 2:1.

Не футбольна погода (цілий день падав дощ) не зашкодила вболівальникам (а їх, по районним міркам, зібралось чимало -- біля трьохсот) прийти на стадіон і поспостерігати за віртуозами -- футболістами своїх найулюбленіших команд.

Сама зустріч розпочалася без розвідки, ніби гравці команд знали один одного багато сезонів. (Між іншим, вищеназвані колективи між собою зустрічалися лише в чемпіонаті району серед команд ІІ групи сезону-2013: В.Куськівці -- Буглів 5:0, Буглів -- В.Куськівці 3:1). В першій 45-тихвилинці моменти виникали то в однієї, то в другої команди: «Старт» -- 2, 10, 28, 37 хвилини; «Колос» -- 3, 7, 30, 32, 43 хвилини. За логікою моментів одна із команд мала би відзначитися забитим голом. На щастя вболівальників «Старту» їх легіонер Ігор Поворознік на 42 хвилині відзначився забитим м’ячем. Другий тайм зустрічі розпочався з двох небезпечних моментів великокуськівчан. На жаль, це були перші та останні можливості відзначитись вдруге… Невідомо, що подіяло на футболістів села Буглів, але протягом 4-ьох хвилин, на 65 Олександр Паруна і 69 -- Іван Бачинський вивели «Колос» вперед. Протягом другої половини гри буглівчани ще мали декілька нагод для збільшення рахунку, але для керівника Сергія Войцещука і 2:1 -- приємлемий

результат.

Переможця та призера кубка району нагороджували голова РДА Іван Друзь, голова комітету арбітрів ЛРФФ Володимир Рубець та голова ЛРФФ Сергій Ходанович. Крім традиційних подарунків у вигляді кубка, дипломів, грамот, грошових нагород, кращі в своїх номінаціях (гравець -- Сергій Чабай, «Колос», Буглів; бомбардир -- Ігор Поворознік, «Старт», В.Куськівці) заочно отримали від президента ФК «Ланівці» Володимира Коцюбка м’ячі та цінні подарунки від Лановецької районної Федерації футболу.