2012

(19 команд. 8 квітня – 24 серпня)

1/16 фіналу (з одного матчу):

1) 08.04 «Зернопродукт», Ванжулів – «Нива», Борщівка 3:1(1:1). Суддя Гасса І. (Ланівці)

Голи: Ю.Паруна (2), В.Анохін – І.Негода

2)  08.04 «Дніпро», Печірна – ФК «Вікнини» 6:3(3:3). Суддя Талабан О. (Ланівці)

Голи: Р. Гаврилюк (3), Р. Скакун (2), Я. Макодрай – Ю.Барчук (2), В.Сидорчук

3) 08.04 ФК «Передмірка» - «Жирак», Грибова 2:2(0:1), додатковий час 0:0, пенальті 4:3. Суддя Продоус Я.

(Краснолука). Голи: В.Андрощук – О.Петлюк, В.Ляшко

1/8 фіналу (перші матчі):

4) 13.05 ФК «Снігурівка» - Ванжулів 3:2(2:1). Суддя Рубець В. (Ланівці)

Голи: А.Дохват, О.Юрчак, Н.Міда – С.Лук’янов, В.Городецький

5) 13.05 «Стандарт», Вишгородок – «Горинь», Нападівка 2:2(0:1). Суддя Талабан О. (Ланівці)

Голи: А.Мамчур, І.Поворознік – В.Парій, В.Сірий (пен.)

6) 13.05 «Заготзбут», Оришківці – «Горинь», Юськівці 3:0(1:0). Суддя Гасса І. (Ланівці)

Голи: Н.Гринчак, В.Друзік, М.Мельничук

7) 13.05 «Ентузіаст», Білозірка – Печірна 3:1(0:0). Суддя Ходанович С. (Ланівці)

Голи: Н.Рибак (2), А.Трачук – Я.Макодрай

8)13.05 «Цукровик», Ланівці – ФК «Краснолука» 3:0(0:0). Суддя Нечипоренко В. (Ланівці)

Голи: С.Чабай, Н.Омельчук, В.Чипіжук

9) 13.05 «Обрій», Ланівці – ФК «Лопушно» 3:0(0:0). Суддя Нечипоренко В. (Ланівці)

Голи: Ю.Кирильчук, С.Філюк, А.Засядко

10) 13.05 «Правда», Бодаки – «Старт», В.Куськівці 2:0(1:0). Суддя Рубець В. (Ланівці)

Голи: О.Кутрань, І.Біляс

11) 13.05 Передмірка – «Колос», Буглів 5:1(1:0). Суддя Бодань М. (Ланівці)

Голи: В.Андрощук (2), І.Власюк, Н.Шляпський, В.Дерень – В.Моргун

1/8 фіналу (повторні матчі):

12) 03.06 Ванжулів – Снігурівка 0:8(0:5). Суддя Винник С. (Тернопіль)

Голи: А.Дохват (3), М.лободян (2), Р.Кухарський, Н.Міда, О.Горошко

13) 03.06 Нападівка – Вишгородок 0:1(0:0). Суддя Мельничук А. (Козачки)

Голи: П.Тригук

14) 03.06 Юськівці – Оришківці 1:2(0:1). Суддя Продоус Я. (Краснолука)

Голи: Ю.Слободюк – В.Хрущ, В.Грабчак

15) 03.06 Печірна – Білозірка 1:3(0:0). Суддя Бодань М.(Ланівці)

Голи: Р.Блозва – В.Жзюба (2), А.Федорук

16) 03.06 Краснолука – «Цукровик» 0:0. Суддя Мельничук А.(Козачки)

17) 03.06 Лопушно – «Обрій» 1:3(0:0). Суддя Бодань М.(Ланівці)

Голи: В.Звірський – А.Засядко (2), В.Рижак

18) 03.06 В.Куськівці – Бодаки 1:7(0:3). Суддя Ходанович С.(Ланівці)

Голи: Б.Прокопець (пен.) – В.Колоденський (2), В.Штогун, І.Біляс, С.Цісар, Ф.Мирга (пен.), І.Колеснік

19) 03.06Буглів – Передмірка 4:0(2:0). Суддя Талабан О.(Ланівці)

Голи: О.Критюк (3), П.Мороз

¼ фіналу(перші матчі):

20) 17.06 Вишгородок – Снігурівка 2:4(0:2). Суддя Мельничук А.(Козачки)

Голи: В.Цюх, Б.Потомський – Н.Міда (2), Р.Кухарський, В.Смолянський

21) 17.06 Оришківці – Білозірка 2:4(1:3). Суддя Петлюк В.(Грибова)

Голи: В.Хрущ, О.Кривончак – В.Дзюба, І.Філюк, А.Трачук, В.Теереп (пен.)

22) 17.06 «Цукровик» - «Обрій» 0:0. Суддя Бодань М. (Ланівці)

23) 17.06 Бодаки – Буглів 0:1(0:0). Суддя Ходанович С.(Ланівці)

Гол: І.Бачинський

¼ фіналу (повторні матчі):

24) 08.07 Снігурівка – Вишгородок 9:1(4:0). Суддя Ходанович С.(Ланівці)

Голи: О.Юрчак (4), Н.Міда (2), Р.Кухарський, О.Критюк, О.Горошко (пен.) – Б.Потомський

25) 08.07 Білозірка – Оришківці 2:5(0:1). Суддя Гасса І.

Голи: В.Макодрай, І.Бойчук – О.Кривончак (3), В.Грабчак (2)

26) 08.07 «Обрій» - «Цукровик» 0:1(0:1). Суддя Нечипоренко В.  Гол: С.Чабай

27) 08.07 Буглів – Бодаки 5:2(2:2).Суддя Талабан О.(Ланівці)

Голи: О. Критюк (2: 1-пен), П.Мороз (2), А.Марцинюк – В.Колоденський, О.Ільницький

28) 24.07 (переграна зустріч: два матчі ¼ анульовано згідно рішення Тернопільського КДК)

Білозірка – Оришківці 1:1(1:0), дод. 1:1(0:1), пен. 5:4. Стадіон Ланівці. Суддя Соломчак Т. (Бучач)

Голи: В. Теереп, А. Трачук – В.Хрущ, В.Грабчак

½ фіналу (перші матчі):

29) 29.07 Снігурівка – Білозірка 5:2(2:1). Стадіон Ланівці. Суддя Трач Б. (Тернопіль)

Голи: С.Лук’янов (2), Р.Кухарський, І.Пасічник, О.Юрчак – В.Дзюба, В.Городецький

30) 29.07 Буглів – «Цукровик» 1:0(0:0). Суддя Гасса І. (Ланівці)

Гол: П.Мороз

½ фіналу (повторні матчі):

31) 12.08 Білозірка – Снігурівка 1:4(1:1). Стадіон Ланівці. Суддя Гах А. (Тернопіль)

Голи: Р.Федорук – М.Таньчик (3), О.Критюк

32) 12.08 «Цукровик» - Буглів 4:1(1:1). Суддя Ходанович С.(Ланівці)

Голи: В.Чипіжук (3), Н.Омельчук – В. Танчик

Фінал

33) 24.08 Снігурівка – «Цукровик» 1:2(1:1). Стадіон Ланівці. Суддя Русанюк В. (Тернопіль)

Голи: А.Дохват – В.Чипіжук, О.Семенишин

Початок зустрічі нічого поганого гостям з Снігурівки не передбачав, бо вже на 22 хвилині гри Андрій Дохват увігнав круглого у ворота «Цукровика» і до кінця першого тайму гості володіли перевагою. Після перерви обидві команди зробили незначні заміни і у другому таймі гра докорінно помінялася: чи то ланівчани повірили в свої сили, чи то снігурівчани не змогли протидіяти швидким діям гравців «Цукровика». Але факт є фактом: на 61 та 81 хвилинах номінальні господарі схилили шальки терезів на свою сторону -- м’ячами  відзначилися Вадим Чипіжук та Олександр Семенишин. До кінця гри ФК «Снігурівка» і надалі діяв лише на контратаках, а це результату ніякого не дало.

За дворічне існування молодої команди з Лановець -- це значний успіх. Керівник колективу Роман Казновецький із своїми однодумцями надіється на подальші перемоги і завойовані трофеї.

Після фінального свистка відбулося нагородження: кращими гравцем та воротарем було визнано Вадима Чипіжука та Сергія Єрохіна з «Цукровика» відповідно, кращим бомбардиром став Назар Міда (ФК«Снігурівка») -- вони отримали призи, грамоти, грошові винагороди.  Команди -- учасниці фінального матчу нагороджені дипломами та грошовими винагородами, а переможець повіз до себе ще й кубок Лановецького району.